06-07 жовтня 2018 року на базі Полтавський юридичний інститут НЮУ імені Ярослава Мудрого відбулася І Всеукраїнська школа з медичного права

06-07 жовтня 2018 року на базі Полтавський юридичний інститут НЮУ імені Ярослава Мудрого відбулася І Всеукраїнська школа з медичного права.

Директор Адвокатського бюро «Ольги Троценко» виступала в якості спікера з доповіддю «Медичне право: практичні аспекти. Те, чого немає в Законі».

Вам цікаво як оформитись ФОП-сімейному лікарю або у яких випадках лікар може відмовитись від пацієнта? Ви працівник медичного закладу, та зацікавлені проблемами, що виникають на шляху автономізації медичних закладів?

Вам цікаво як оформитись ФОП-сімейному лікарю або у яких випадках лікар може відмовитись від пацієнта? Ви працівник медичного закладу, та зацікавлені проблемами, що виникають на шляху автономізації медичних закладів?

Відповіді на ці та інші питання у сфері медичного права Ви зможете знайти у статтях газети «Медична бухгалтерія», автором багатьох з яких – юристи Адвокатського бюро «Ольги Троценко».

Захід для студентів Харківського національного медичного університету

Членом Комітету медичного та фармацевтичного права та біоетики НААУ та Головою Комітету медичного та фармацевтичного права РАХО Троценко Ольгою Вікторівною був проведений цікавий захід для студентів Харківського національного медичного університету у вигляді лекції, на якій були висвітлені основні права медичних працівників, окреслені обов’язки щодо дотримання етичних норм та деонтології, зберігання лікарської таємниці.

Подробнее...

05.10.2018 р. Асоціацією адвокатів України нагороджено адвокатів України

05.10.2018 р.  Асоціацією адвокатів України нагороджено адвокатів України, які стали переможцями конкурсу «Адвокат року- 2018». У кожній галузі права –свій переможець.

В свою чергу, директор Адвокатського бюро «Ольги Троценко» Троцнко Ольга Вікторівна стала однією з переможців цього конкурсу, а саме: Адвокатом року-2018 у сфері медичного та фармацевтичного права.

10 серпня 2018 р. правлінням АПУ затверджено оновлений склад Ради Відділення

 10 серпня 2018 р. правлінням АПУ затверджено оновлений склад Ради Відділення в Харківській області, до складу якого увійшла директор нашого адвокатського бюро Троценко Ольга Вікторівна.

Адвокатське бюро «Ольги Троценко» приєдналося до заходу організованому відділенням АПУ в Харківській області.

Протягом двох днів правники не лише насолоджувались унікальними краєвидами, але й випробували свою мужність і вміння, сплавляючись по річці Сіверський Донець.

Подробнее...

Адвокатським бюро «Ольги Троценко» разом з відділенням АПУ в Харківській області проведений цікавий спортивний захід

Адвокатським бюро «Ольги Троценко» разом з відділенням АПУ в Харківській області проведений цікавий спортивний захід  - сплав на байдарках мальовничими місцями Харківської області.

Позаду 42 кілометри за маршрутом Балаклія- Савінці, пісні під багаттям, завзяті ігри в волейбол та теніс. Дуже раді були організувати такі активні вихідні, приємно провести час з колегами та зарядитися приємними емоціями.

«Ніколи не зупинятися на досягнутому і йти лише вперед!».

Наразі, відповідно до Розпорядження № 84 від 20 вересня 2017 року Національної асоціації адвокатів України, директор Адвокатського бюро «Ольги Троценко» Троценко Ольга Вікторівна обрана від Харківського регіону до складу Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.

Подробнее...

семінар на тему: "МЕДИЧНА РЕФОРМА УКРАЇНИ"

28 лютого 2018 р. Головою Комітету медичного та фармацевтичного права РАХО, директором АЮ «О.Троценко» Троценко О.В. спільно з Асоцацією стоматологів був проведений семінар на тему: "МЕДИЧНА РЕФОРМА УКРАЇНИ".

Подробнее...

«Ми наполягаємо на позитивних змінах!»

Юристи адвокатського бюро взяли участь у круглому столы, присвяченому обговоренню реформування процедури реєстрації в м. Харкові разом з директором Департаменту реєстрації Харківської міської ради Дроботом Олегом.

Подробнее...

Успішний захист прав Клієнта

Юристи Адвокатського бюро «Ольги Троценко» успішно захистили права клієнта у трудовій справі, відповідачем в якій була Ліквідаційна комісія МВС по Донецькій області, у зв’язку з реформуванням МВС України!

Подробнее...

Перевірки

Наші юристи приймали активну участь у семінарі присвяченому обговоренню проблемних питань правового регулювання перевірок інспекцією праці щодо дотримання законодавства про працю.

Подробнее...

25.10.2017

25.10.2017 року рішенням Ради адвокатів Харківської області Троценко Ольга Вікторівна обрана Головою медичного та фармацевтичного права Ради адвокатів Харківської області.